Besi tregon me shaka si po i kalon ditët e vetizolimit me Xhensilën

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe burri i saj, komediani, Bes Kallaku, ka kohë që së bashku me vajzën e tyre Ajkën po qëndrojnë të vetizoluar.

Shpesh kanë publikuar foto së bashku duke u argëtuar me vajzën e së fundmi Besi si me shaka ka treguar si po e kalojnë kohën bashkë me gruan e tij.

Ai thotë se edhe në karantinë po i bie telefoni vazhdimisht.