Besi ia plotëson dëshirën dhjetë vjeçare Xhensilës

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë udhëtuar në Izrael për një vizitë disa ditore, çifti shumë i përfolur janë duke ndarë imazhe të shumta nga udhëtimi i tyre.

Së fundmi është këngëtarja ajo e cila ka ndarë një foto, ku duket shumë bukur me stilin e ri të flokëve dhe veshjen e zgjedhur.

Çfarë ka bërë këtë foto edhe më të komentuar kanë qenë replikat e çifti Kallaku.

Besi për imazhin e publikuar kreditat ja dhuron vetes duke thënë “Herë herë e qaj foton”.

Ndërsa Xhensila ja kthen në mënyrë epike duke i thënë “Më në fund pas dhjetë vitesh”.