Besi dhe Xhensila ‘arratisen’ në këtë vend për pushime

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë ndarë me ndjekësit imazhe nga vendi ku po pushojnë.

Dyshja zgjodhën të udhëtojnë në Izrael, ndërsa duket se po shijojnë në maksimum qëndrimin atje.

Për ndryshe, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar Ajka.

Dyshja janë të angazhuar në profesionet e tyre, Besi aktualisht po shijon suksesin e filmit “Fallco”, kurse Xhensila pritet që së shpejti të sjell këngë të re.