Beniada dhe Arjola provokojnë me veprimet në shtrat para kamerave

Arjola dhe Beniada janë mjaft të afërta me njëra-tjetrën ku shpesh kanë marrë vëmendje me veprimet e tyra të çuditshme, shkruan lajmi.net.

 

Madje mes dy banoreve nuk ka munguar as puthja në buzë që bëri bujë mediatike javë më parë.

 

Ato mbrëmë sërish kanë provokuar me lëvizjet provokuese para kamerave teksa qëndronin në shtrat në dhomën e gjumit.

Beniada është ajo e cila shihet ngjitur për trupin e Arjolës derisa provokon duke nxjerrë edhe gjuhën jashtë.

Vajzat u kënaqën mjaf së bashku duke nxjerrë në pah shoqërinë e mirë që kanë me njëra-tjetrën./Lajmi.net/