Bebe Rexha shfaqet tërheqëse në fotografinë e fundit

Artistja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, në postimin e saj të fundit është shfaqur me një trup perkeft dhe me një ‘look’ jo shumë të veçantë mirëpo, atë po e bën të duket edhe më e bukur.

30 vjeçarja përveç si këngëtare njihet edhe si tekstshkruese, pas nënshkrimit të kontratës me kompaninë Warner Bros Records në vitin 2013, Rexha i shkroi tekstin e këngës “The Monster”,  reperit të  njohur Eminem.

Ky i fundit, më vonë mori çmimin “Grammy” për performancën më të mirë Rap/Sung.

Po ashtu, Bebe ka edhe shumë këngë në sirtarin e saj të cilat po ashtu janë hite, ndër to është  “I Got You” dhe “The Way I Are Are”.

Gjithashtu, ka pasur bashkëpunime me shumë artista të njohur, si ai me G-Eazy, “Me, Myself & I”, me Martin Garrix  “In the name of love”, e  shumë hite të tjera.