Beatrix Ramosaj nisi 2020-ën me një foto ku shfaqet super seksi

Beatrix Duket tejet seksi në foton e parë për 2020-ën.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, duket tejet joshëse në fotot që i publikon, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, sidomos në atë Instagram, Beatrix ndan shpesh me ndjekësit imazhe të tilla, andaj edhe Vitin e Ri ka vendosur ta nis me këmbë të mbarë.

Këngëtarja e ka publikuar një foto në të cilën duket tejet seksi dhe pranë saj ka shkruar: 2020.