Bashkëshortja e Dzekos nxit imagjinatën me pozat nga Dubai

Amra ka publikuar foto ku shfaqet joshëse në bikini.

Fundint e 2019-ës, familja e Edin Dzekos po e kalon me pushime në Dubai, shkruan lajmi.net.

Ishte bashkëshortja e tij Amra (Silajdzic) Dzeko ajo e cila e ka marrë vëmendjen me pozat joshëse që i ka marrë derisa shihet e veshur në bikini.

Kujtojmë se Nnësoj sikurse edhe në fund të vitit të kaluar, familja e sulmuesit të Romës i ka zgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe, ndërsa atje kanë marrë pjesë në shumë aktivitet dhe janë shoqëruar me miqtë e tyre.