Azet publikon këngën “Freigang”

Azet, reperi i njohur shqiptar është rikthyer në treg me projekte muzikore të reja pas një pauze, shkruan lajmi.net.

Azet së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Freigang”. Reperi i ka bashkangjitur edhe videoklipin ku shihet me miq dhe vëllaun e tij, Albin.

Miks dhe Master u bë nga Lex Barkey, Niklas Neumann, ndërsa producent ishin Lucry dhe Suena.

Përmes link-ut më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Azet./Lajmi.net/