Ava Max publikon bashkëpunimin e ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Alone” titullohet kënga e re nga Ava Max, të cilën e solli në bashkëpunim me DJ dhe producentin e njohur, Alan Walker.

Kësaj kënge ajo ia shoqëroi edhe një videoklip interesant, ndërsa e këndoi me një vokal unik.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Ava Max në bashkëpunim me Alan Walker.