Asnjë reagim për koronavirusin, ja ku ndodhet tani Ghetto Geasy

Koronavirusi ka bërë që të merren masa mbrojtëse dhe të mbyllen shkollat.

Madje janë anuluar edhe koncertet e shumta në disa vende të ndryshme të botës e reagimet janë të shumta.

Emra të njohur të estradës shqiptare kanë dhënë mendimet e tyre nëpërmjet mesazheve sensibilizuese mirëpo nga Getoar Selimi nuk kemi pasur ndonjë reagim.

Ai ndodhet në Prishtinë dhe para pak minutash e ka publikuar një fotografi në Instastory.