Arta Nitaj pozon në bikini nga pushimet në Dubai

Aktorja dhe moderatorja shqiptare, Arta Nitaj, e viziton shpesh Dubain.

Nga pushimet atje e ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet tejet joshëse e veshur në bikini të cilat i kanë zbuluar format trupore.

Arta ka marrë po ashtu edhe ngjyrë nga rrezet e diellit dhe kjo e bën të duket akoma më seksi.

Format trupore ajo i ka arritur nga ushtrimet e shpeshta në palestër.