ShowBiz Arta Kabashi rikthehet me projekt të ri muzikor, lanson “Interes”

Arta Kabashi rikthehet me projekt të ri muzikor, lanson “Interes”

Këngëtarja e njohur, Arta Kabashi është rikthyer me projekt të ri muzikor.

Artistja e njohur ka lansuar këngën më të re që mban titullin “Interes” dhe është vizuelizuar edhe me videoklip.

“Kënga prej të cilës nuk kam mundur të heq dorë”, ka shkruar Arta në postimin për publikimin e këngës teksa ka falënderuar edhe bashkëpunëtorët e saj që e mundësuan realizimin e këtij projekti.

Foto: Telegrafi

Ndërkohë, producent të këngës më të re nga Arta janë Granit Gashi dhe Dardan Osmanollaj.

Për tekstin dhe melodinë është kujdesur Ghulo, ndërsa klipi iu besua produksionit ‘Kotorri’.

Foto: Arta Kabashi/YouTube

Në klip, Arta si çdo herë tjetër dukej në formë të mirë dhe me shumë stil duke marr vëmendje në disa veshje të ndryshme.

“Interes” tashmë gjendet e publikuar në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të pritet mirë nga fansat e artistes.