Arrestohet për marihuanë një person në Gostivar

Dje rreth orës 20.00, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamentit të Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 35-vjeçarin F.A. nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjet marihuanë. I njëjti është mbajtur në Stacionin policorë Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.