Armina Mevlani ‘frymëzohet’ nga pikturat nudo

Bloggerja Armina Mevlani ka vendosur të vizitojë një galeri arti ndryshe. Mbushur me piktura nudo, Armina Mevlani ka pozuar mes tyre.

Armina Mevlani.

Bukuroshja ka postuar disa imazhe nga galeria, ku shfaqen vepra arti, që në qendër kanë nudizmin, ndërthurur me delikatesë mes gjelbërimit. Mesa duket bloggerja është e apasuionuar nga këto vepra, dhe nuk ka nguruar të ndajë disa foto, përkrah pikturave me vlerë.

Armina Mevlani.

Armina Mevlani është tepër aktive në rrjete sociale, me foto dhe video të ndryshme, nga përditshmëria dhe aktivitetet e saj. Në profilin e bloggeres nuk mungojnë as shprehjet romantike apo dedikimet për partnerin e saj, Shkëlzen Berishën.