Arjola poston video, habit Iliri me komentin e tij

Arjola dhe Iliri gjatë kohës kur ishin brenda shtëpisë së “BBV”, kanë pasur raporte të ngushta.

E aktorja shqiptare që nga dalja është treguar tejet aktive me postimet e saj në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ato postime po komentohen shumë nga ndjekësit e saj.

Por së fundmi, në një video të saj ka rënë në sy komenti që i ka lënë fituesi i “BBV”, Iliri.

“Syt e tu syt e tu me gjithe dritat qe kam pare”, i shkruan ai.

Tutje edhe Arjola nuk vonoi për t’ia kthyer: “O Frederik 😂😂😂 Me gjithe yjet qe kam pare shembellejne syyyyyt e tuuuuuu 👏👏👏😂🥂”.

Këto komente janë dëshmi se shoqëria e tyre po vazhdon edhe pas mbarimit të formatit./Lajmi.net/