Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi para pasqyrës tregojnë linjat e trupit në bikini

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri janë duke shijuar pushimet e tyre.

Dy aktoret kanë zgjedhur Egjiptin si destinacion të pushimeve të tyre, shkruan lajmi.net.

Nga pushimet e tyre ato po ndajnë imazhe të ndryshme.

Ka qenë Arjola ajo e cila mbrëmjen e së shtunës, publikoi një video në ‘InstaStory’, ku shfaqej duke kërcyer para pasqyrës në bikini, nën ritmet e këngës “Girl on fire” të Alicia Keys.

Në video shfaqet edhe Adriana, e cila ka treguar linjat e saj trupore.

Adriana dhe Arjola përndryshe kanë një miqësi të mirë me njëra-tjetrën prej shumë vitesh./