Ariana pozon plot stil në veturën luksoze që ia bëri dhuratë Ermali

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, së fundmi e ka pranuar një dhuratë luksoze nga bashkëshorti i saj, e që është një veturë ‘Range Rover’.

Çmimi i saj ishte i lartë e Ariana po shfaqet plot stil duke pozuar brenda tij, njësoj edhe në postimin e fundit.

Ajo së fundmi është bërë nënë për herë të katërt dhe ka arritur t’i ruajë mjaft mirë format trupore.