Ariana nuk i ndan, i bënë bashkë nënën me vjehrrën

Ariana Fejzullahu është nusja më e përfolur në estradë.

Ajo me paraqitjet e saj të veçanta ka arritur këtu ku është, duke tërhequr gjithmonë vëmendje.

Përmes postimeve që bën, shumë herë ajo tregon kujdesin që ka për personat më të dashur.

Edhe sot, për festën e 8 Marsit ajo ka uruar nënën dhe vjehrrën në të njejtën foto duke i vlerësuar në mënyrë të njejtë.

‘Urime 8 Marsin nënat më të mira n’botë’, janë fjalët e saj përballë imazhit që ka publikuar.

Ky veprim do ta lumturojë tej mase vjehrrën e saj Nerën, e cila e konsideron njejtë si nënën e saj.