Ariana e tepron me veshjen, kaq shkurt se keni parë

Blogerja e famshme dhe bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu po lë mbrapa me stil shumë femra të estradës.

Ariana në vazhdimësi po sjellë risi duke reklamuar stilin unik me fotografi të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Vëmendje të madhe po merr sigurisht me linjat trupore të lakmueshme, ndonëse së fundi u bë nënë për herë të katërt.

Ajo është e fasionuar pas fotografisë andaj pothuajse çdo ditë sjellë imazhe për ndjekësit në Instagram.

Fë fundi shfaqet me një minifund goxha të shkurtër me shkëlqim ku mori vëmendje të madhe. Kaq shkurt nuk e kemi parë asnjëherë bukuroshen./Kosovarja/