Argjentina Ramosaj e uron bashkëshortin për ditëlindje me një foto të veçantë

Argjentina Ramosaj e ka uruar bashkëshortin e saj edhe publikisht.

Sot është një ditë e veçantë për Argjentina Ramosajn, shkruan lajmi.net.

Kjo për faktin se bashkëshorti i saj Dugi feston ditëlidjen dhe ajo ka zgjedhur ta uroj edhe publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie të veçantë.

Në foton e postuar shihet ai së bashku me Argjentinën dhe djalin e tyre.

“Gëzuar ditëlindjen. Ne të duam shumë”, ka shkruar Argjentina pranë postimit të fotografisë.