Arbenita shfaq të pasmet me modelin e ri të xhinseve

Arbenita Ismajli, së fundmi postoi një fotograf shumë provokuese.

Modeli i ri i xhinseve që bukuroshja ka zgjedhur, i shfaqin të pasmet më shumë se kurrë.

Arbenita njihet për linjat trupore dhe stilin unik që ka, shkruan “Kosovarja”.

Po, ju a do të guxonit me një veshje të tillë?