Arbenita poston foto me të brendshme: Fero e shanë në koment

Arbenita Ismajli është mjaft aktive në rrjete sociale dhe pikërisht në profilin e saj ajo së fundmi ka ngjallur shumë reagime.

Trupi i saj super seksi i cili shihej në fotografinë e postuar nga ajo ka ngjallur shumë reagime, duke përfshirë edhe reagimin e të dashurit të saj, reperit Fero.

Edhe pse pritej të ishte një reagim i mirë dhe i këndshëm, ai del të jetë krejt i kundërt. Fera e ka përdoruar fjalë të pista duke e sharë modeelen në koment.

“Fuck you”, ka shkruar ai.

Ndryshe dyshja shumë shpesh i kanë dhenë fund lidhjes për tu bashkuar përsëri.