Arbenita Ismajli ndan momentin emocionues me vajzën e saj

Aktive në rrjete sociale është edhe modelja e njohur kosovare, Arbenita Ismajli.

Momente të ndryshme nga përditshmëria e saj modelja ndan me fansat në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi në një InstaStory, Arbenita ndau një moment të veçantë afër vajzës.

Ato shiheshin të ishin të shtrira në një krevat afër njëra tjetrës, teksa dukeshin të flinin njësoj.

“Si e ëma dhe e bija”, ka shkruar Arbenita krahas imazhit.