Arbenita injoron videon, tani përkrah Feron duke ia publikuar këngën

Në mediat rozë është duke bërë bujë videoja ku Arbenita shihet duke u puthur me një mashkull, dhe si duket ajo ende nuk është në dijeni për këtë.

Vetëm minuta më parë është shpërndarë videoja e saj në momente intime me një mashkull, por ajo vazhdon të ‘përkrahë’ Feron.

Modelja e cila është duke zhvilluar karrierën në arenën ndërkombëtare para pak çastesh në profilin e saj në Instagram ndau këngën e fundit të Feros ‘Marijuana’.