Arbenita hedh poshtë pretendimet për një shtatzëni të mundshme

Së fundi me imazhet që ka publikuar ka zbuluar se të gjitha janë vetëm thashetheme, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar Instagram ka publikuar fotografitë, teksa shihet e veshur me shumë stil dhe ka ekspozuar pak nga barku.

Veshur në xhinse dhe një xhaketë lëkure, Arbenita duket shumë bukur. Ndryshe, ajo vazhdon të jetë në lidhje me reperin Fero./