Arbenita dhe Fero nisin këtë vit në krahët e njëri tjetrit

Fero dhe Arbenita kaluan natën e mbrëmshme së bashku.

Tashmë Fero ka bërë rikthimin e tij në rrjete sociale gjë të cilën e bëri të ditur Arbenita përmes një fotografie intime të tyre, shkruan lajmi.net.

U tha se ai po planifikon të rikthehet fuqishëm në muzikë me projekte të reja, gjë të cilën bëri përmes këngës më të re “Italy”.

Ndërsa natën e mbrëmshme Arbenita dhe Fero publikuan disa imazhe të tyre duke festuar vitin e ri.

Çifti dukej mjaft i lumtur në krahët e njëri tjetrit.