Arbana motivohet nga Eduarti për këtë gjë

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo së fundi ka konfirmuar lidhjen me regjisorin Eduart Grishaj, ndërsa nuk mungojnë edhe fotografitë pranë tij.

Së fundi, moderatorja ka postuar një fotografi, në të cilën shfaq partnerin në palestër dhe thotë se ai e motivon për palestër.

“Motivimi i sotëm i palestrës”, ka shkruar Arbana.