Antonela e BBV bën ndryshim drastik në pamje, ja si po duket

Ish konkurrentja e Për’puthen njëherish dhe ish banorja e BBV ka habitur me ndryshimin e saj të fundit, shkruan lajmi.net.

 

Ajo ka përmyllur dje pushimet luksoze në Dubai të cilat nuk e zbuloi se me kë i shijoi.

Me tu kthyer në Tiranë ajo ka përfunduar në një sallon bukurie për ta bërë ndryshimin drastik.

Ajo tanimë nuk është më bionde pasi që ka mbyllur ngjyrën e flokëve.

Kujtojmë se Antonela nuk qëndroi dhe gjatë në BBV pasi që shihej si një konkurrente mjaft provokuese ndaj të tjerëve./Lajmi.net/