Angellovski do të udhëtoj në Stamboll për ta ndjek Vedat Muriqin

Seleksionuesi i reprezentacionit të Maqedonisë së Veriut në futboll, Igor Angellovski është duke qëndruar në Antalia të Turqisë, ku po i ndjek skuadrat e kampinatit të Maqdeonisë së Veriut të cilat po përgatiten në Turqi.

Ai të shtunën do të udhëtojë në Stamboll për të ndjekur derbin Fenerbahce-Bashakshehir, më saktësishtë futbollistin Vedat Muriqi.

Të dielën do të kthehet në Antalia ku do të ndjekë ndeshjet miqësore të Shkëndijës dhe A.Pandev.

Loading...