Ali Ahmeti: S’i frikësohem Selës e Gashit

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një prononcim për media deklaroi se nuk vuan dhe se nuk ka pranon se mund të humb nga opozita e tanishme ASH-ja, Aletnativa apo Besa, raporton Tv21.

Ndryshe, Ahmeti sot së bashku me ministrin e Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi takuan biznesmenët e Çuçer Sandevës.