Albin Kurti uron Dua Lipën: Ajo është frymëzim për të rinjtë tanë

Përmes një postimi në Twitter, Kurti tha se Lipa është frymëzim për të rinjtë tanë.

“E përgëzoj Dua Lipën për fitimin e #Grammy për #BestPopVocalAlbum. Me punën e saj, talentin e saj dhe shpirtin e saj ajo ka mahnitur botën dhe është #levituar kombi i saj. Ajo është një frymëzim për të rinjtë tanë dhe një ambasadore për vendin tonë”, shkroi ai. /Lajmi.net/