Albin Kurti merr pjesë në Mevlud

Lideri i LVV-së, Albin Kurti, i cili që nga neser synon udhëheqjen e Qeverisë së Kosovës, së bashku me Kryetarin e Prizrenit, Mytaher Haskuka, moren pjesë në Mevlyd tek i ndjeri dhe ish aktivisti i Vetëvendosjes në Prizren Hysni Hyseni Doda, shkruan Kosova Post.

Allahu e mëshiroft të ndjerin dhe ua dhashtë durimin familjes.

Fotografitë këtu janë të siguruara nga redaksia.