Albërie Hadërgjonaj tregon se çfarë i pëlqen më së shumti te një mashkull

Albërie Hadërgjonaj së fundmi ishte e ftuar në emisionin ‘Klanifornia’ ku i është përgjigjur disa pyetjeve provokuese të moderatores.

Marina fillimisht e kishte pyetur si fle natën, dhe ajo i ktheu përgjigje duke thënë ‘Dua të jem e shlirë dhe nuk mbath ndonjë gjë’.

Ndërsa më vonë ajo u pyet edhe çfarë pëlqen më së shumti tek një mashkull dhe përgjigja ishte befasuese.

“Ua çfarë të them po ata e din të keqen halla. Flokët”

Marina: Flokët, vërtetë?

“Po çfarë flokësh, flokët po i vënë, është gjë që zgjidhet, Por një gjë svihet moj motër”.