Albëria e emocionuar për rikthimin e Anxhelinës në muzikë, i dedikon fjalë zemre

Albërien e kaplojnë emocionet për vajzën.

Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina, ka paralajmëruar projektin që e kthen pas shumë vitesh në skenë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, ka publikuar një video, me të cilën paralajmëron videoklipin e këngës, me të cilën pritet të debutojë në tregun e huaj.

Albëria shprehet shumë e emocionuar dhe njëkohësisht e lumtur për suksesin e vajzës dhe ia uron asaj më të mirat.

@anxhelina Vajza ime e dashur ka punuar për dite dhe ishte një udhëtim i gjatë për të. Më në fund, shumv këngë janë gati për t’u publikuar një nga një. Vazhdo dhe shkëlqe engjëlli im. Na bëj të gjithëve krenarë! Po vjen 09/25/2020🎤 Shpresoj që Zoti të të bekoj ty dhe muzikën tënde, e dashura ime. T’i dëshiroj gjitha të mirat, Anxhelina 🥂❤️💎”, ka shkruar ajo.

Loading...