Al Pacino fotografohet me të dashurën e re

Aktori i njohur është fotografuar krah të dashurës së re.

Aktori i njohur me famë botërore, Al Pacino dukej mjaft i qeshur mbrëmjen e së shtunës teksa kaloi një mbrëmje të këndshme me të dashurën e tij, Meital Dohan.

Aktori legjendar i “Scarface”, ka mbi dy vite që është në lidhje dashurie me aktoren me origjinë izraelite.   Ylli irlandez 79-vjeçar u shfaq i veshur i gjithi në të zeza, me një këmishë, pallto dhe pantallona të zeza teksa ecte rrugëve të Los Angeles.