Aksident në Kumanovë, taksisti godet biçiklistin

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në Kumanovë, ku siç mëson Klan M një taksist e ka goditur biçiklistin, të cilit i shkaktoi lëndime.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe po heton rastin. /tvklan.mk/