Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën “Arbën Xhaferi”.

Në fotografi shihet se një veturë është aksidentuar dhe është kthyer në mënyrë horizontale në mes të rrugës.

Nuk dihet a ka të lënduar. /IndeksOnline/