Aksident i rëndë në Strugë, një viktimë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në orët e pasdites në Strugë, ku si pasojë një person ka ndëruar jetë dhe dy janë lënduar shkruan Gazeta LAJM. Viktima ka ndëruar jetë gjatë rrugës për në Klinikën e Shkupit. Jo zyrtarisht viktima është nga fshati Llabunisht.