Aksident i rëndë, humb jetën një 48 vjeçar në Saraj të Strumicës

Një person ka humbur jetën sot pasdite në një aksident që ka ndodhur në rrugën rajonale Strumicë-Berovë. Siç njofton policia, aksidenti tragjik ka ndodhur te udhëkryqi në fshatin Saraj. Në policinë e Strumicës kanë thënë se në këtë aksident janë përplasur një kamion dhe një makinë, kurse jetën ka humbur një 48 vjeçar, transmeton gazeta Lajm.
Nëv endin e ngjarjes ka dalë një ekip hetues. Në Spitalin e Strumicës kanë njoftuar se është sjellur një person pa shenja jete, me lëndime të rënda në kokë.