Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një djalë, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri të ditur vet ajo duke postuar një fotografi, ku shihet në minutat e parë pas lindjes, bashkë me bashkëshorten dhe foshnjën e tyre.

“Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, ka shkruar ajo sipër fotos, ku shihet ajo dhe Jakub duke e puthur fëmijën e tyre.

Ndryshe, deri në prag të lindjes, Afërdita Dreshaj asnjëherë nuk i ka ndalur ushtrimet në palestër.