Adrola Dushi feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Modelja Adrola Dushi sot feston 30 vite jetë.

Në ‘Instagramin’ e saj ajo ka ndarë foto ku ka uruar babi i saj.

Ishte shprehur se është shumë krenar dhe i përmbushur për bijën e tij.

Mesa duket ky urim e ka emocionuar shumë Adrolen, pasi ajo ka postuar dhe një kurorë për të atin, shkruan “Kosovarja”.