Adrola dedikim emocional për të birin, që i është rritur e bërë si shok

Modelja shqiptare Adrola Dushi është bërë nënë në moshën 20 vjeçare dhe ka një djalë me emrin Troi.

Ditëve të fundit ajo postoj ne ‘Instagram’ disa foto bashkë me të birin, me mbishkrimin ‘’Përjetë shoki im i vogel’’.

Ani pse është rritur djali saj, për të mbetet gjithmonë i vogël, na tregon Dushi.

Adrola është aktive në rrjetet sociale, madje ndanë shumë momente te veçanta me ndjekësit e saj.