Adriana Matoshi nervozon vajzën në këtë mënyrë

Adriana Matoshi, aktorja e njohur shqiptare shumë herë ka folur për jetën e saj personale dhe atë profesionale, përmes intervistave të ndryshme.

Aktorja ka treguar se ka një lidhje mjaftë të ngushtë me vajzën e saj të madhe, Kaonën, shkruan lajmi.net

Zakonisht përmes rrjeteve sociale, Adriana ka ndarë imazhe me vajzën ku ka treguar se ngjajnë si dy shoqe të ngushta.

Së fundmi, Adriana në llogarinë e saj në “Instagram” ka shpërndarë një video, ku Kaona po luante me karta, një ndër lojërat më të shpeshta që qarkullon në “Tik Tok”

 

.

Duke qenë mjaftë e vështirë për të ndërtuar diçka me karta (letra), Kaona po ia dilte mbanë mjaftë mirë, mirëpo Adriana ia prishi lojën.

Pasi ia rrëzoi të gjitha kartat, dhe Kaona u nervozua.

 

Ndërkohë Adriana para pak kohësh ka luftuar edhe me tumorin, pasi ai iu rikthye pas 9 vitesh.