Adriana Lima ‘mahnit’ me imazhin ku shfaqet pa grim

Modelja, Adriana Lima, njihet për pozat provokative dhe paraqitjet ku është e rregulluar deri në detaje.

Mirëpo në përditshmëri preferon të rri pa grim, sidomos në këto ditë pandemie.

Ajo së fundmi me ndjekësit e ka ndarë një imazh ku mahnit me pamjen krejtësisht natyrale.

Shihet se Adriana nuk ka vendosur fare grim.