Adelina Tahiri shtatzënë sërish?

Adelina Tahiri është emër që jo rrallë herë gjen veten në ballinat e mediave rozë, këngëtarja sot ka tërhequr vëmendjen me veprimet në një video.

Biondina shihet në një klub nate duke festuar me shoqërinë e saj dhe në një moment kur kamera i drejtohet asaj, artistja fillon të bëj disa gjeste me çfarë na bën të mendojmë se është shtatzënë sërish.

Vetëm një vit më parë ajo ishte bë nënë për herë të parë pasi solli në jetë të birin Jonin.