Adelina Tahiri nis pushimet

Dhe, artistët e estradës si shumë fytyra tjera të njohura publike kanë nisur pushimet, shkruan lajmi.net.

Adelina Tahiri, sapo ka publikuar një fotografi në rrjete sociale e cila zbuloi se është në pushime.

Në storien e saj në Instagram ka ndarë imazhin teksa shihet plazhi dhe deti, ndërkohë, ajo nuk ka zbuluar se me kë ka shkuar të pushojë disa ditë.

Theksojmë se, Adelina Tahiri po vazhdon ta shijojë jetën me bashkëshortin dhe djalin./Lajmi.net/