Adelina Tahiri në imazhet e reja tregon ngjyrën e trupit që ka marrë nga pushimet

Dhe, Adelina Tahiri ka qenë aktive me postime në rrjete sociale derisa në qënder të vëmendjes janë imazhet e saj në bikini, shkruan lajmi.net.

Sapo ka postuar fotografi të reja teksa ka zbuluar nga asetet e saj trupore në imazhet e ndara në Instagram.

E veshur me një këmishë verore disa ngjyrëshe dhe bikini, artistja shqiptare duket tejet në formë.

Ndërkohë, dukjes së saj i ka shtuar edhe një palë syze ku fotot i ka shkrepur ulur në një karrige./Lajmi.net/