Adelina shtrihet dhe bën fotografi

Adelina Tahiri është këngëtarja e cila gjithmonë publikon poza provokuese.

Ajo gjithmonë është qendër e vëmendjes për jetën luksozë që bën.

Adelina po ashtu cilësohet si një femër me stilt ë veçantë, duke mos i munguar asnjëherë veshjet firmato.

Edhe në fotografitë e fundit ajo pozon me një fustan të bukur që e bën të duket joshëse.

Kjo foto e këngëtarës tregon edhe anën e saj provokuese, e cila pozon e shtrirë në fotele.

Ndryshe, ajo është e martuar dhe ka një djalë. /Kosovarja/