Adelina Ismaili shkëlqen me veshje tradicionale shqiptare

jo po vazhdon të mbetet njëra nga personazhet shqiptare më të bukura.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur të estradës, Adelina Ismaili, e cila pavarësisht viteve po vazhduan të ruaj sharmin dhe elegancën.

Artistja, e ndjekur nga mijëra ndjekës vetëm në Instagram, së fundmi ka befasuar me paraqitjen e radhës.

Adelina Ismaili (Foto: Instagram)

Ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë, 42-vjeçarja është shfaqur në veshje tradicionale shqiptare.

E njëjta duket në formë të mrekullueshme, gjersa kjo dukje e ka bërë edhe më të veçantë.

Adelina Ismaili (Foto: Instagram)

Krijuesja e hitit “Një vit e shtatë ditë” prej vitesh ka bërë një tërheqjë nga skena e prurjet e reja muzikore.

Ismaili këtë periudhë është fokusuar më shumë në moderim, pasi që një kohë është autore e një emisioni.

Adelina Ismaili (Foto: Instagram)

Adelina Ismaili (Foto: Instagram)