Adelina Ismaili po sjell duet me artistin e njohur

Adelina Ismaili ka zbuluar befasinë e radhës.

Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, përmes së cilës zbuloi se me kë po sjell duet, shkruan lajmi.net.

Ajo bëri të ditur se për projektin e ri muzikor ka bashkëpunuar me Skerdi Agon dhe kënga publikohet shumë shpejt.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur kësaj radhe këta dy emra të njohur të estradës.